QvdD: Moet BioShock 3 zich ook in Rapture afspelen?
door Niels op 15 februari, 11:55 5 Reacties »
BioShock 2 ligt nog geen week in de winkels en we beginnen al met speculeren over BioShock 3. Uiteraard is 2K Games nog niet echt happig om over een eventueel vervolg te praten. Toch is creative director Jordan Thomas uiteindelijk wel bereid om antwoord te geven op de vraag of BioShock 3 zich ook in Rapture zal afspelen. Aangezien de verrassing er volgens veel gamers nu wel een beetje vanaf is…
“I guess my feeling is that, given people’s response, given that the novelty seems to have driven so much of people’s interest in the original game, that returning to Rapture’s future might be risky. On the raw originality scale that bears some risk.”
Wat vinden jullie? Is BioShock 2 de laatste game die zich in Rapture af moet spelen? Moet een derde deel in de serie met een nieuwe locatie komen voor het onderwater-avontuur?

Ik vraag me af of Bioshock 3 sowieso wel een goed idee is. Maar als ze toch willen doorgaan lijkt het me dat Rapture de enige consitente “charcter” is in de serie eigenlijk. Zonder Rapture, geen Bioshock.
Moet BioShock 3 zich ook in Rapture afspelen? is helemaal geen quote. Ontopic, ik vind dat ze deel 3 niet opnieuw naar Rapture moeten brengen. Een nieuwe omgeving zou de serie goed doen.(niet dat deel 2 slecht is)
Volgens mij was dat de vraag die Niels stelde aan de hand van een quote. Het is niet zo dat een quote in de titel hoeft te staan bij ons.
Ik ben een egte hardcore Bioshock fan, en bioshock zonder rapture lijkt mijn niks. De wereld van Rapture vind ik gewoon zoooo vet. Daar wil ik nog wel meer van zien
Rapture lijkt me echt huge, ik zou het juist alleen maar goed vinden dat Bioshock 3 weer in Rapture af zou spelen! En wat nou ALS ze Bioshock buiten Rapture willen laten afspelen, ik zou echt bij god niet weten wat er dan zou moeten gebeuren of wat voor een verhaal daaruit zou komen.. =S Nee, mij lijkt het et verstandigst om het binnen Rapture te houden!