PS3 maakt Sony Bravia kapot
door Cem op 21 oktober, 13:00 8 Reacties »[flashvideo file=http://www.youtube.com/watch?v=DxOmWkDvPPo image=http://www.g4m3.nl/wp-content/uploads/2009/10/Sony-Bravia-vs-PS3-player.jpg /]
Heb je je ooit afgevraagd hoe sterk een PS3 en Sony Bravia tv zijn en wat er zou gebeuren als je ee PS3 in hoge vaart op een Sony Bravia tv zou afvuren? Ik niet, maar de bovenstaande video laat toch zien wat er in dit geval zou gebeuren.

Zonde van de TV en PS3
Zonde van de tv.. .
Ik heb serieus, na mijn tweede RRoD, mijn 360 door de beeldbuis van mijn oude tv gegooid. Ik was met beide echt helemaal klaar, beide zijn dan ook “overleden”. Nu staat er naast mijn 1.20m 200Hrz native 1080p full HD tv een PS3…En, geloof me; “Daar wordt ge blij van”, de PS3 heeft zoveel geweldige functies en mogelijkheden, echt niet normaal. Ik ben begonnen aan Uncharted 2, awsomenes pur sang….
@Badaboem, natuurlijk jonge, we geloven je meteen…
Suggestieve titel voor het artikel Cem. Ik schrok al even dat ik constructief mijn tv aan het verkloten was door af en toe op de PS3 te spelen
.
Op zich is het wel mooi video materiaal, vooral het moment dat de PS3 net het scherm raakt, die ripple… heerlijk om te zien. Het zou trouwens ook zomaar iets kunnen zijn wat de mannen van Timewarp zouden proberen.
Juist… XHMTL is niet voor mij weggelegd
+ Timewarp in die laatste zin met de link.
@Joost: Fixed!
Tja in deze barre economische tijden een tv van een paar duizend euri in elkaar ketsen met een ps3? Belachelijk!!!