Persona 5 ontwikkeling van start

door Niels op 24 maart, 18:39 in Nieuws, Playstation 3, PSP, Wii, Xbox 360 Reageren uitgeschakeld

Persona 5 is bevestigd door Katsura Hashino, director van Shin Megami Tensei: Persona 4. De man zegt in een interview met Dengeki dat het team bezig is met de voorbereidingen om te starten met de ontwikkeling van Persona 5.

De volledige titel is uiteraard Shin Megami Tensei: Persona 5 en is alweer het vijfde deel van de Shin Megami Tensei spin-off reeks van Atlus. De vorige twee delen van de Japanse RPG verschenen voor de PlayStation 2, het vijfde deel zal naar alle verwachting voor de huidige generatie consoles verschijnen. Of dit een Xbox 360, PS3 of Wii game betreft is nog niet duidelijk, maar omdat de serie in het verleden voornamelijk voor de PlayStation consoles is verschenen is een PS3 release aannemelijk.

De bevestiging dat er een Persona 5 aan zit te komen vind ik persoonlijk erg tof. De vorige twee delen waren enorm goede en uitgebreide JRPG’s en werden tegen het einde van de PS2 levenscyclus ook in Europa uitgebracht. Persona 3 is onlangs zelfs in uitgebreide vorm voor de PSP verschenen in de vorm van Persona 3 Portable (P3P). Laat Persona 5 maar snel komen en laat zien dat het JRPG genre niet alleen door Square Enix gedomineerd hoeft te worden.