Nintendo 3DS Release en Prijs
door Cem op 18 juni, 10:55 14 Reacties »Analisten van Lazard Capital Markets voorspellen dat de Nintendo 3DS release eind 2010 zal plaatsvinden in Japan en rond maart 2011 in Amerika zal verschijnen. De prijs van de 3DS zou naar verwachting tussen de $249 en $299 moeten komen te liggen. Analist Colin Sebastian van Lazard Capital Markets vertelt het volgende over de 3DS:
We have little doubt that the 3DS will prove successful for Nintendo and quite possibly third-party software publishers, as the 3D effects will give reason for consumers to upgrade from their current devices, as well as potentially reduce the cannibalistic impact from smartphones and tablets.
Nintendo heeft nog geen releasedatum en prijs bekend gemaakt, maar ik denk dat deze analisten er niet ver naast zullen zitten. Als de 3DS inderdaad al eind dit jaar in Japan verschijnt, dan zullen we daar wellicht tijdens de Tokyo Game Show dit jaar meer over horen.

Gezien de trent dat de DSi nu al voor 150 euro de winkel uit mag, zijn ze al voorzichtig bezig de schappen leeg te werken. Ik verwacht dat de 3DS 199,95 gaat dien, anders is de 3DS duurder dan een Wii.
Maart lijkt mij ook een goede gok vor USA/Euro zone. Ze vertelden dat het dit fiscale jaar nog moet uitkomen en die loopt af in maart / april volgens mij. Eerst wil ik het eindproduct nog wel eens zien. De designs die ze nu hebben laten zien zijn allemaal nog “not final”.
Ik verheug me op de rest van de dingen die we gaan horen over de machine, de geruchten zijn positief tot nu toe.
Het is best wel nutteloos dat ze 3D (zonder bril nodig te hebben) gaan gebruiken voor games waarom dan niet eerst voor films.
Ik denk wel dat de eerste 3DS in het zwart of wit zal komen en dat je er dan 180 euro voor moet betalen.
marnick ik denk dat het rond 200 240 komt te liggen en de films dat komt dat ze het anders maken en dan is het veel duurder word om 1 dag naar toy storie dan niet 4,95 maar 10,- euro komt te liggen en dan verdienen ze weinig , en ongeveer de helft van de wereld hou van games dus dan verdienen ze meschien wel 100,000 euro per jaar
ook is het veel mijn zus vond het cool en ik ook en bij filmpjes op youtube doen ze meestal de kracht van 3d verzwaken omdat ze koppijn kunnen oploppen
groetjes bart xD
nintendo probeert deze techniek ALS eerste, maar er zijn al geruchten dat deze brilloze 3d techniek voor miljarden verkocht zal worden aan bvb Sony.
Ik verwacht slechte verkoopcijfers als blijkt dat (deze vorm van) 3D echt schadelijk is voor opgroeiende kinderen.
ik verwacht de 3ds in maart 2011 rond de 195.95 euro en dat er milioenen 3ds’en worde verkocht aan 10-22jarige gamers en ik vind het kei tof dat nintendo als eerste komt met deze technologie (sony is bezig met een brilloze 3d-tv en ik vermoed dat deze in december in de winkels ligge)
de 3ds komt uit in februari 2011 voor 184.99 euro. dit is schadelijk voor opgroeiende kinderen. maar dat is bijna alles tegenwoordig.
nintendo 3ds gaat 250 euro kosten!! ( exact prijs is 249,95 euro )
dat is wel duur voor zo’n dingetje
De batterijduur is 3-5 uur met 3ds game en 5-8 uur met ds game =S beetje kort en ook nog eens best duur
Persoonlijk zie ik wel nut in dit apperaatje vanwegen verschillende redenen.
wat ik best grappig vind is dat nintendo een jaar geleden al verteld heeft dat de 3Ds zijn 3D mogelijkheid uitgezet moest worden bij jonge kinderen. de ogen van hen zijn nog niet volgroeid en zou dus slecht kunnen zijn met deze fraaie 3D beelden. wat best logisch klink.
Aan de andere kant is de 3Ds veel beter voor je ogen dan een normaal scherm.
Bij een normaal scherm focus je ogen continu op 1 punt wat je ogen lui maakt.
Terwijl bij de 3Ds (indien de 3D functie aan staat) je ogen voortdurend bezig zijn met focussen (net als in het echte leven) Je ogen worden dus niet meer lui.
Wat wel nog steeds blijft is de straling uit het scherm dat rechtstreeks naar je ogen gaat.
Warom ze dit niet eerst voor films doen, en wel voor dit dingetje heeft te maken met de techniek van het apperaat.
Bijde ogen richten zich op een appart vlak van het scherm, dat ideaal is voor 1 persoon om 3D te kunnen zien. maar al niet meer voor 2 personen.
Een televisie bvb zou te groot zijn voor deze techniek.
De techniek bestaat echter al jaren, als ik het goed heb is phillips ermee gekomen(weetik niet meer zeker)
Sony is op dit moment bezig met een bril waar 2 schermen in zitten, waarmee je dus films kunt kijken zonder dat er een zwarte balk aan de zijkanten zitten van je oog hoeken, geweldig als je rechstreeks in de film wilt zitten uiteraard.
Ik zie alleen de casual gamer nog niet ermee zitten.
Vandaar dat de techniek die nintendo nu gebruikt alweer gericht op zowel de core, als de casual gamers.
Of het ook aan zal slaan bij de casual gamers weet ik niet, maar ik denk dat er zeker wel een kans gaat komen!
De batterijen in de 3Ds zijn hetzelfde als de DS zelf.
vandaar dat DS spellen netzolang mee kunnen als normaal, en 3Ds spellen minderlang, dit komt uiteraard omdat het vel meer processor kracht kost.
de graphics zijn mooier, en naast dat moeten er 2 beelden gemaakt worden (een beeld voor elk oog) wat de processor dus 2 keer meer render vermogen vraagt.
De prijs zou ik niets van weten, maar ik denk niet dat je moet vergelijken met al bestaande consoles. De wii is al best oud, en waneer de 3Ds uitkomt zal waarschijnlijk de DSi in prijs dalen.
De prijs in Japan is 25 000 yen. Uitgerekend is dat afgerond op 300 dollar en 220 euro. Sinds de 3DS 250 USD gaat kosten in Amerika, ga ik er van uit dat hij hier €200,- gaat worden.
Ik heb geruchten gehoord dat de 3DS 250 euro gaat kosten. Als Nintendo winst wil maken, dan kunnen ze dat maar beter niet doen.
de goddelijke 3ds zal in japan 26 februari 2011 te koopzijn en 3maart in amerika in nederland 25maart hij zal in cosmo zwart en water blauw verkrijgbaar te zijn de 3ds zal niet alleeen in 3d zijn hij zal superveel funcities meer hebben dan de andere ds’s hij kan je bewegingen volgen hij heeft een uitschuifbare stylus 3 cameras en nog veeeeel meer hij zal ook funcities van de wii hebben zoals mii engozomaar dooor hij zal in amerika $300 kosten en in nederland 250 euro kosten