Nieuwe Twisted Metal titel binnen 8 maanden?

door Aldo op 20 februari, 13:45 in Nieuws, Playstation 3, PSP 2 Reacties »

Twisted Metal Black voor de PS3?

Al eerder berichtten we dat David Jaffe een hint gaf naar zijn volgende project. Het nog al cryptische “in between God of War and Calling All Cars” liet bij veel mensen vraagtekens achter wat hij hier precies mee bedoelde. Inmiddels is er meer duidelijkheid. Waarschijnlijk gaat het om een nieuwe Twisted Metal titel!

Jaffe reageerde tijdens de AIAS Interactive Achievement Awards, waar hij als presentator optrad, op iemand uit het publiek die “Twisted Metal!” riep met de volgende woorden: “Soon, bitch. Eight or nine months.”. Deze titel zou perfect passen bij de eerdere opmerking van Jaffe.

Twisted Metal is net als God of War en Calling All Cars een creatie van Jaffe en was een grote hit op de PlayStation. In deze game staat een gewelddadige strijd tussen auto’s centraal. Het is alweer tijden terug dat er een Twisted Metal titel uit is gekomen voor een console. De hoofdmoot van Twisted Metal games  kwamen uit op de PS2. Er is ook een spinoff uitgekomen op de PSP. De laatste grote titel was Twisted Metal Black, een heerlijke mix tussen grof geweld en racen.

Een versie voor de PS3 zou meer dan welkom zijn. Zeker met de verbeterde multi-player mogelijkheden van de moderne consoles. Als het waar is, vind ik het dus goed nieuws, want de Twisted Metal games waren altijd zeer vermakelijk.