Lijst met PlayStation Move Games
door Cem op 22 maart, 10:50 6 Reacties »Op PS3Center.net is een lijst met alle op dit moment bekende PlayStation Move games gepubliceerd. Dat Sony grote plannen heeft met PlayStation Move, blijkt wel uit het feit dat er momenteel 20 first party games in ontwikkeling zijn die gebruik zullen maken van motion controls. Daarnaast heeft Sony ook laten weten dat 36 third party publishers PlayStation Move zullen ondersteunen, waarmee er genoeg support en draagvlak lijkt te zijn. Hieronder een overzicht met alle PlayStation Move games die op dit moment bekend zijn.
Third Party:
- EA Sports Active 2.0
- Tiger Woods 2011
- LOTR Aragorn’s Quest
- Resident Evil 5: Gold Edition
First Party:
- LittleBigPlanet
- SOCOM 4
- The Shoot
- Move Party
- Motion Fighter
- Sports Champion
- TV SuperStars
- Eccentric Slider
- Ape Escape
- Brunswick Pro Bowling
- Under Siege
- Flower
- Eye Pet
- Pain
- High Velocity Bowling
- Hustle Kings
- Echochrome 2
Ondanks dat dit een redelijk aantal games is die PlayStation Move zullen ondersteunen, zien we ook games die al eerder zijn verschenen en dus niet speciaal ontwikkeld zijn voor motion controls. Wat echt interessant is, zijn games die vanaf day one zijn bedoeld om te besturen via motion controls. Sony zal op dat vlak nog zeker de nodige concurrentie van Microsoft en Project Natal kunnen verwachten.

Nice, ben egt benieuwd naar Move, vooral na de laatste on-stage techdemo waarin ze beelden plaatsen in het scherm…. vette shit…
En rofl @ Natal, dat is niks vergeleken bij Move.
Mark my words…!!!
Ben nooit echt onder de indruk geweest van move. Vind de lijst ook niet echt indrukwekkend. Volgens mij kreeg GT5 ook move ondersteuning.
Ik denk dat Microsoft hier niet wakker van ligt. Natal gaat hier over heen
Mark MY words…!!!
ik kijk uit naar nathal
ben erg nieuwsgierig!!!
ps3 vind ik zoizo niks.
kan niet wennen aan de controller
Ach ja, ieder z’n ding.
Persoonlijk doe ik nauwelijks iets met me Nata….. ik bedoel PSEye.
Move, Natal. Boeiend, beiden consoles staan in huis. Dus beiden ‘next-gen’ controllers komen er ook. Die Wii ben ik zat! Nouu.. ben Red Steel 2 niet zat, en wil ook wel graag SMG2 nog spelen, maargoed..
Wacht eens, betekent dit een Mario Galaxy ripoff op de ps3? Vet! Heb altijd al een echte HD versie willen hebben!
Da’s voor mij het enige voordeel, dat ‘t een Wii wordt met betere graphics. Ik geil nou eenmaal op hoe ‘t er uitziet. (Jaja, gameplay is ook belangrijk)
Meh, ze moesten hier veel vroeger mee komen… hebben al jaren het patent maar deden er niets mee. Natal gaat volgens mij te slecht zijn uitgewerkt… net als het meeste van microsoft.
Natal is trouwens iets wat playstation zelfs al heeft