GTA: The Ballad of Gay Tony Trailer

door Sander op 1 september, 20:50 in Nieuws, Video's, Xbox 360 2 Reacties »

Op 29 oktober verschijnt The Ballad of Gay Tony – de tweede DLC voor GTA IV die wederom exlusief voor de Xbox 360 is. Daarnaast zal Episodes from Liberty City ook verschijnen. Dit is een game met zowel de eerste DLC, The Lost and Damned als de nieuwe DLC, The Ballad of Gay Tony. Het mooie hieraan, is dat je deze disc kan spelen zonder dat je een versie van GTA IV in huis hebt.

The Ballad of Gay Tony gaat over de het bruisende nachtleven in Liberty City. Een belangrijke persoon is natuurlijk Gay Tony, maar misschien nog wel belangrijker: Luis Fernando Lopez. Deze kerel is zowel de bodyguard van Tony als de eigenaar van een nachtclub waar ongetwijfeld het één en ander gaat gebeuren. Om een indruk te krijgen van dit nieuwe deel moet je de volgende trailer bekijken.

[flashvideo file=http://www.youtube.com/watch?v=S9NEBQ0fZjQ image=http://www.g4m3.nl/wp-content/uploads/2009/09/gta4-ballad-of-gay-tony-dlc-580x362.jpg /]