Fallout New Vegas details en informatie

Fallout New Vegas details en informatie

Met de officiële aankondiging en de teaser trailer van Fallout New Vegas vorige week zijn er nu ook een aantal details naar buiten gekomen over de game. New Vegas draait op de Fallout 3 engine en speelt zich af rond het conflict van de New California Republic, Caesar’s Legion en de New Vegas bewoners.

New Vegas ligt op dezelfde plek als het oude Las Vegas en dit betekent natuurlijk ook dat de omliggende Nevada woestijn begaanbaar zal zijn. Bevestigd is dat het mogelijk zal zijn om de Hoover Dam te bezoeken en dat deze de elektriciteit levert voor de stad. Het V.A.T.S. systeem komt terug en zal uitgebreid worden. Vaardigheden zullen een groter effect hebben op de conversatie keuzes en een reputatie systeem is toegevoegd die toont hoe elke factie de speler ziet. Ook zijn er uiteraard nieuwe vijanden, waaronder nieuwe slimme Super Mutants, waarvan er zelfs een vrouwelijk variant van zal zijn.

Daarnaast is er een optionele hardcore hardcore modus die Fallout New Vegas nog een tikkie moeilijker maakt dan zijn voorganger. Zo zal ammunitie gewicht innemen en moeten karakters om de haverklap water drinken om niet uitgedroogd te raken. Health-packs zullen niet in één keer werken, maar de werking zal over een periode verspreid worden.

Al met al niks verrassends, maar dan wel op een positieve manier. New Vegas lijkt een veilige opvolger te zijn van Fallout 3 zonder hele grote veranderingen. En waarom ook niet? Bethesda zal het succes van Fallout 3 nog eens dunnetjes over willen doen en dan moet je het toch wel een beetje op safe spelen. Met een release die voor het eind van het jaar staat hoop ik binnenkort snel wat gameplay beelden te kunnen aanschouwen. Ik ben toch wel heel erg benieuwd.

[via: That Videogame Blog ]

Deel dit artikel via:  
  • email
  • RSS
  • NuJIJ
  • Facebook
  • Twitter
  • Hyves
  • Google Bookmarks
  • eKudos
  • MSN Reporter

Over de schrijver

Niels werkt in het dagelijks leven bij 's werelds best bezochte aanbieder van casual games content op het web. Speelt in zijn vrije tijd regelmatig op zijn Xbox 360 en PlayStation 3. Wil ook nog wel eens bezig zijn met het lezen over- en spelen van retro games. Is niet weg te slaan van zijn iPhone en Sonos audio systeem.