APB beta start volgende week
door Niels op 2 oktober, 07:58 1 Reactie »Tijdens de Tech Media conferentie die gisteren in London werd gehouden heeft Realtime Worlds CEO Gary Dale bevestigd dat de beta release voor APB (All Points Bulletin) vanaf volgende week beschikbaar zal zijn voor de PC.
Realtime Worlds heeft ondertussen zo’n 70 miljoen dollar binnen gehaald va verschillende investeerders om de ontwikkeling van APB en andere projecten op te zetten. Verwachtingen van APB zijn hooggespannen na het succes van hun vorige game Crackdown op de Xbox 360.
APB is de spirituele opvolger van Crackdown en is een soort van Grand Theft Auto MMO. In de game heb je de keuze tussen twee facties (criminals vs enforcers) die met elkaar de strijd aan gaan. Twee weken geleden plaatsten we al de eerste gameplay beelden van de game en die zagen er interessant uit.
APB zal niet met een abonnement gaan werken. De game hoeft alleen maar in de winkel te worden aangeschaft en kan direct gespeeld worden zonder extra abonnementskosten (De uiteindelijke Xbox Live Gold kosten staan hier los van).
[via: That VideoGame Blog]

Goed nieuws – ik ben heel erg benieuwd naar APB. Die investering van 70 miljoen is trouwens niet mis! Voor dat geld kun je heel wat ambitieuze projecten opzetten.